Jak Startup to tylko w Krakowie

Żyjemy w epoce startupów, któż z nas tego nie słyszał?! Media bombardują nas newsami o nowych inicjatywach w wielu obszarach biznesu, które odnoszą niespodziewany sukces. W czym zatem tkwi klucz do niego? Startup, od tradycyjnego przedsiębiorstwa odróżnia nie tylko innowacyjny pomysł na produkt, ale też nowoczesne podejście do jego promocji. Marketing i budowanie pozycji firmy, na rynku, oparte jest na zwiększonym ryzyku, wynikającym z eksperymentowania. Nie ma tu jednej słusznej drogi, ale ciągła walka o każdy, mały krok w rozwoju. Poszukiwanie w startupie to codzienność, tu każda inicjatywa, w zamyśle powinna być nowatorska, dlatego też porażka często jest w niego wpisana, ale i sukces wydaje się mierzony większą skalą. Kraków to zagłębie startupów na polskim rynku, przyczyn tego jest wiele. Jedną z nich jest koncepcja coworkingu, którą  my Tobie prezentujemy!

Rozwój rynku biur na godziny w Krakowie

Rok 2009 był dla Krakowa bardzo istotny, w sferze biznesowej. To właśnie wówczas przywędrował tu model coworkingu. Powstały zaledwie cztery  lata wcześniej, w USA, bazuje na idei wynajmowania przestrzeni pracy, w zakresie,  który jest nam niezbędny. Pomysł początkowo skierowany był do osób wykonujących wolne zawody. My wykorzystujemy go na wielu płaszczyznach. Filia firmy, rekrutacja zamiejscowa pracowników, czy choćby konferencja z kontrahentami, a nawet szkolenia. Wszystko to, a nawet więcej proponowane jest w ramach coworkingu, w naszych biurowcach. Rozwój, wychodzi także naprzeciw zapotrzebowaniu, na wynajem biura, na krótki okres. Możliwe jest korzystanie z tego rozwiązania przez dzień, czy godzinę. Dostosowanie usługi do własnych potrzeb, to podstawa strefy współpracy. Od gabinetu  na godzinę, do profesjonalnej przestrzeni biurowej, wraz z obsługą sekretariatu. Wszystko to otrzymujemy za zdecydowanie niższą kwotę, niż w przypadku tradycyjnej formy biura. Dlatego coworking Kraków i startup Kraków wzajemnie się uzupełniają i są najlepszą płaszczyzną dla innowacyjnego biznesu.

adres firmy

Twój adres firmowy, może być u nas!

Kolejną propozycją dla stawiających pierwsze kroki w biznesie  jest wirtualne biuro. To nic innego jak wynajem adresu. Budujesz swoje przedsiębiorstwo i nie masz własnego gabinetu? Nie masz funduszy na wynajem powierzchni do pracy lub po prostu wygodnie Ci pracować w domu, a jednocześnie nie chcesz by oficjalny adres dla Twojej marki był kontaktem domowym?  Żaden problem! Jesteśmy bowiem firmą, która  zapewnią Tobie renomowany adres,  którym będziesz mógł się legitymować. Zdobycie prestiżu w ten sposób niewiele kosztuje, a wszelka korespondencja dotrze do Ciebie szybko i sprawnie. Takie działania prowadzimy w nowoczesnym  biurowcu,  na krakowskim rynku. Niesiemy ze sobą nie tylko propozycje uzupełnienia Twojej wizytówki, ale też znacznie większe możliwości rozwoju, jak choćby korzystanie z adresu, którym się przedstawiasz, w ramach wynajmu gabinetu, czy sali konferencyjnej na godziny. To nieodłączna strategia coworkingu, która w Krakowie rozwijana jest przez nas na wielu płaszczyznach.

Idea biura na godziny w Krakowie

Coworking, podobnie jak startup to nowoczesne modele podejścia do własnego biznesu. W dzisiejszym świecie są one niemal nierozłączne. Pozwalają na zachowanie pełnej swobody, przy jednoczesnym wsparciu specjalistów wielu dziedzin. Kraków to miasto, w którym rozwijamy inicjatywę  coworkingu najszybciej. Coraz więcej młodych przedsiębiorców widzi korzyści wynikające ze strefy wspólnej pracy.  Niższe koszty, wskazówki od bardziej doświadczonych kolegów, czy w pełni wyposażone biuro, tylko wówczas gdy takiego potrzebujesz. Atutów jest znacznie więcej, a my postaramy się przedstawić jeden z nich. Biuro na godzinę. Kraków proponuje nam wynajem przestrzeni pracy, wówczas kiedy jest nam ona niezbędna. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, zachodzi swego rodzaju transformacja w  segmencie biur stacjonarnych i nie tylko. Ty natomiast masz niepowtarzalną szansę dostosować usługi biurowe do swoich potrzeb. Nie zapominajmy także o istotnym aspekcie,  jakim jest budowanie relacji międzyludzkich. Pracując w domu, jesteś poniekąd odcięty od świata. Twoje działania napotykają na szereg zagrożeń, które niwelujesz korzystając z coworkingu. U nas jesteś częścią społeczności i masz kontrolę nad godzinami swojej pracy. Inicjatywa łączy w sobie korzyści pracy na etacie, z  pełną  swobodą posiadania własnej działalności. To doskonałe podejście do startupu.

wolne godziny pracy

Startup to odważne posunięcie, które niesie z sobą wiele niewiadomych. Starając się kontrolować swoje posunięcia i jednocześnie nie nadwyrężyć skromnego budżetu, który zazwyczaj posiadają młodzi przedsiębiorczy ludzie, masz okazję zdecydować się na coworking. W pełni wyposażone biuro w Krakowie, pozwoli Ci w profesjonalny sposób wdrożyć własną strategię rozwoju firmy, w której my będziemy Cię wspierać. Budowanie przyszłości w oparciu o te modele, to innowacyjne rozwiązanie, które rozrasta się na terenie Polski, pozostając jednak w granicach dużych aglomeracji. Kraków na startup to doskonały pomysł, który dzięki wymienionym przez nas czynnikom, ma większe szanse na sukces.